位置:首页 > IC中文资料 > LNUN7152MSEGBN
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LNUN7152MSEGBN
封装/外壳:径向,Can - 螺丝端子 包装:散装 描述:CAP ALUM 1500UF 20% 525V SCREW 电容器 铝电解电容器
NICHICON
尼吉康
VCR Electronic Switch
Overview The LA7152 is a three-input (clamped input) single-output analog switch for video signals. The LA7152 high input impedance structure allows 0.01 µF ceramic capacitors to be used as the input coupling capacitors. Features • Three inputs - one output • Built-in video clamping circuits •