位置:首页 > IC中文资料第9837页 > LMR22007
LMR22007价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LMR22007
LMR22007 2.7V - 20V, 750mA Step-Down Converter with Adjustable Input Current Limit
文件:2.13265 Mbytes Page:24 Pages
TI
德州仪器
LMR22007
TI
德州仪器
LMR22007
封装/外壳:9-UFBGA,DSBGA 功能:降压 包装:托盘 描述:IC REG BUCK ADJ 750MA 9DSBGA 集成电路(IC) 稳压器 - DC-DC 开关稳压器
OFF-LINE SWITCH MODE TRANSFORMERS
PMI
Miniature Slide Switches
CK-COMPONENTS
力特
THERMOPILE TYPE INFRARED SENSOR
文件:784.51 Kbytes Page:44 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Common Mode EMI Suppression Inductors
文件:97.71 Kbytes Page:1 Pages
DATATRONICS
LMR22007产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LMR22007
  • 制造商
  • 制造商全称
    Texas Instruments
  • 功能描述