位置:首页 > IC中文资料 > LMP2015MF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5
TI
德州仪器
IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5
TI
德州仪器
IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5
NPN microwave power transistor
PHILIPS
飞利浦
Integrated Circuit 7-Channel Darlington Array/Driver
NTE
SCRs 1-70 AMPS NON-SENSITIVE GATE
TECCOR
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)
MOSPEC
统懋
LMP2015MF产品属性
  • 类型
    描述
  • 电路数:
    1
  • 输出类型:
    满摆幅
  • 压摆率:
    4V/µs
  • 增益带宽积:
    3MHz
  • 电流 - 输入偏置:
    3pA
  • 电压 - 输入失调:
    .12µV
  • 电流 - 电源:
    930µA
  • 电流 - 输出/通道:
    17mA
  • 电压 - 电源,单/双(±):
    2.7V ~ 5.25V
  • 工作温度:
    -40°C ~ 125°C
  • 安装类型:
    表面贴装
  • 封装/外壳:
    SC-74A,SOT-753
  • 供应商器件封装:
    SOT-23-5
更新时间:2026-5-13 23:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
SOT-23-5
21000
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
25+
样件支持,可原厂排单订货!
NS
SOP8
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!