位置:首页 > IC中文资料 > LMNRS5040T220M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMD Power Inductors
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
Wire-wound Ferrite Power Inductors LSXB/LSXN/LSXP series for General Electronic Equipment
Features Item Summary 22uH±20, 1.4A, 4.9x4.9x4.0mm Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 1500pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
SMD Power Inductors (NR series)
文件:291.74 Kbytes Page:3 Pages
SMD Power Inductors (NR series S type)
文件:294.69 Kbytes Page:3 Pages
SMD Power Inductors for Automotive
文件:148.29 Kbytes Page:1 Pages
更新时间:2026-5-13 19:55:01
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TAIYO/太诱
25+
SMD
32360
TAIYO/太诱全新特价NR5040T220M即刻询购立享优惠#长期有货
TAIYO
SMD
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
TAIYO TUDEN
17+
原装正品现货
21+
标准封装
75
22+
4.9x4.9
只做原装正品
25+
明嘉莱只做原装正品现货
18+
23+
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术