位置:首页 > IC中文资料第7386页 > LH60030PC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LH60030PC
包装:散装 描述:FUSE BLOCK COVER ACS 30A 600V 电路保护 配件
LITTELFUSE
力特
Fuse Blocks, Holders and Accessories
文件:446.62 Kbytes Page:1 Pages
LITTELFUSE
力特
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
TEL
Class CC/CD and Midget Fuse Blocks
文件:129.84 Kbytes Page:2 Pages
Class J Fuse Blocks
文件:626.01 Kbytes Page:3 Pages
LH60030PC产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LH60030PC
  • 功能描述
    熔丝座 30A 600V 1 Pole Screw Connector
  • RoHS
  • 制造商
  • 电流额定值
    30 A
  • 电压额定值
    1000 VDC