位置:首页 > IC中文资料第1866页 > LED100PIRWH
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
8.5W LED Compact Floodlight Single Flood With PIR – White
Features & Benefits 8.5W Powerful LED compact single floodight. 1000 lumen bright white light. Pan and tilt light aiming adjustment. Opal Diffuser for a even light distribution. Rear & bottom cable entry. Manual Override. Full polycarbonate lightweight housing. Back box or wall mountable.
TIMEGUARD
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
LED100PIRWH产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LED100PIRWH
  • 制造商
    TIMEGUARD
  • 功能描述
    FLOODLIGHT 8W LED PIR WHITE
  • 制造商
  • 功能描述
    FLOODLIGHT, 8W LED, PIR, WHITE
    FLOODLIGHT, 8W LED, PIR, WHITE; Beam
  • Angle
    90; Sensing Range
  • Max
    10m;
  • Length
    185mm;
  • Width
    80mm;
  • Depth
    65mm ;RoHS