位置:首页 > IC中文资料第1866页 > LED100FLB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
8.5W LED Compact Floodlight Single Flood – Black
Features & Benefits 8.5W Powerful LED compact floodight. 1000 lumen bright white light. Pan and tilt light aiming adjustment (per head). Opal Diffuser for a even light distribution. Rear & bottom cable entry. Full polycarbonate lightweight housing. Back box or wall mountable. New integrate
TIMEGUARD
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
LED100FLB产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LED100FLB
  • 制造商
    TIMEGUARD
  • 功能描述
    FLOODLIGHT 8W LED BLACK
  • 制造商
  • 功能描述
    FLOODLIGHT, 8W LED, BLACK
    FLOODLIGHT, 8W LED, BLACK; Beam
  • Angle
    90; Sensing Range
  • Max
    10m;
  • Length
    165mm;
  • Width
    80mm;
  • Depth
    50mm ;RoHS
  • Compliant
    Yes
更新时间:2026-5-14 8:38:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ST/意法半导体
25+
Flip-Chip-20
12700
买原装认准中赛美
ST
25+
NA
原装,请咨询
AXELITE
24+
SOT-89
719
大批量供应优势库存热卖
AXELITE
17+
SOT-89