位置:首页 > IC中文资料 > LDEPH3270
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LDEPH3270
PEN-PET H.T
文件:499.29 Kbytes Page:8 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
贴片薄膜电容 ±10% 6054 200VAC 630V 270nF 车规
KEMETKEMET Corporation
基美
General Purpose Rectifier
160 Amperes Average 100 Volts
POWEREX
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • Mini type package (3-pin) • Allowing to achieve a high-density set • Sharp rising performance • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 36 V
PANASONIC
松下
Silicon planar type
PANASONIC
松下
LDEPH3270产品属性
  • 类型
    描述
  • 偏差:
    ±10%
  • 封装/外壳:
    6054
  • 电压:
    200VAC
  • 电压:
    630V
  • 容值:
    270nF