位置:首页 > IC中文资料 > LDEEE4100
LDEEE4100价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LDEEE4100
PEN-PET H.T
文件:499.29 Kbytes Page:8 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Film, Metallized PEN Stacked, Commercial Grade, LDE, 1 uF, 10, 100 V, 63 V, 125C, 2824, 5.4mm
文件:57.28 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
封装/外壳:2824(7260 公制) 包装:袋 描述:CAP FILM 1UF 10% 100VDC 2824 电容器 薄膜电容器
KEMETKEMET Corporation
基美
Film Capacitors
INTEGRATED PRESSURE SENSOR 20 to 105 kPa (2.9 to 15.2 psi) 0.3 to 4.9 V Output
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
X-ducer SILICON PRESSURE SENSORS
文件:134.66 Kbytes Page:8 Pages
ULTRAFAST RECTIFIERS 4.0 AMPERES 900-1000 VOLTS
文件:120.3 Kbytes Page:6 Pages
LDEEE4100产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    1 uF
  • Capacitance Tolerance:
    10%
  • Voltage DC:
    100 VDC
  • Temperature Range:
    -55/+125°C
  • RoHS:
    Yes
  • Qualifications:
    AEC-Q200
  • Chip Size:
    2824
  • Thickness:
    5.4mm