位置:首页 > IC中文资料第7363页 > LCDA24TE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LCDA24TE
Low Capacitance TVS Diode Array For High-Speed Data Interfaces?
Description The LCDA series of TVS arrays are designed to protect sensitive electronics from damage or latch-up due to ESD and other voltage-induced transient events. Each device will protect two high-speed lines. They are available with operating voltages of 5V, 12V, 15V and 24V. They are bidire
SEMTECH
先之科
LCDA24TE产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LCDA24TE
  • 制造商
    SEMTECH
  • 制造商全称
    Semtech Corporation
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
LCD
2016+
QFP
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!