位置:首页 > IC中文资料 > LCDA15TB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LCDA15TB
Low Capacitance TVS Diode Array For High-Speed Data Interfaces?
Description The LCDA series of TVS arrays are designed to protect sensitive electronics from damage or latch-up due to ESD and other voltage-induced transient events. Each device will protect two high-speed lines. They are available with operating voltages of 5V, 12V, 15V and 24V. They are bidire
SEMTECH
先之科
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SEMTECH
2016+
SOP8
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
24+
SOP8
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!!
19+
只做原装正品现货或订货假一赔十!
绝对原装正品全新进口深圳现货
25+
3.9mm