位置:首页 > IC中文资料 > LB2518T331M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LB2518T331M
Wire-wound Ferrite Inductors LSQB/LSQC/LSQE series for General Electronic Equipment
Features Item Summary 330uH±20, 30mA, 1007/2518 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
LB2518T331M
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
LB2518T331M
封装/外壳:1007(2518 公制) 包装:卷带(TR) 描述:FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD 电感器,线圈,扼流圈 固定电感器
LB2518T331M
Wire-wound Chip Inductors
文件:143.06 Kbytes Page:1 Pages
LB2518T331M
Wire-wound Chip Inductors (LB series)[LB]
文件:288.33 Kbytes Page:3 Pages
Wire-wound Chip Inductors for Medical / Industrial Applications (LB series)[LB]
文件:276.85 Kbytes Page:2 Pages
封装/外壳:1007(2518 公制) 包装:散装 描述:FIXED IND 330UH 30MA 9.1 OHM SMD 电感器,线圈,扼流圈 固定电感器
功率电感
Wire-wound Chip Inductors for Automotive
文件:137.29 Kbytes Page:1 Pages
WOUND CHIP INDUCTORS
文件:2.19096 Mbytes Page:47 Pages
WOUND CHIP INDUCTORS
LB2518T331M产品属性
  • 类型
    描述
  • 精度:
    ±20%
  • 额定电流:
    30mA
  • 电感值:
    330uH