位置:首页 > IC中文资料 > LB2012T150M8
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LB2012T150M8
Features - Item Summary 15uH±20, 0.1A, 0805/2012 (EIA/JIS) - Lifecycle Stage Mass Production - Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 3000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
LB2012T150M8
Features Item Summary 15uH±20%, 0.1A, 0805/2012 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 3000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
LB2012T150M8
LB2012T150M8
文件:295.2 Kbytes Page:3 Pages
Features Item Summary 15uH±20%, 0.17A, 0805/2012 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 3000pcs
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TAIYO
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!