位置:首页 > IC中文资料第5895页 > L78M12AC
L78M12AC价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
STMICROELECTRONICS
意法半导体
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
STMICROELECTRONICS
意法半导体
L78M12AC
Output voltages of 5; 6; 8; 9; 10; 12; 15; 24 V
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
文件:650.81 Kbytes Page:31 Pages
L78M12AC
Precision 500 mA regulators
PRECISION 500mA REGULATORS
Precision 500 mA regulators
封装/外壳:TO-252-3,DPak(2 引线 + 接片),SC-63 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK 集成电路(IC) 线性 + 开关稳压器
THREE-TERMINAL MEDIUM CURRENT POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
3-TERMINAL POSITIVE VOLTAGE REGULATOR?
文件:510.77 Kbytes Page:7 Pages
NJRC
日本无线
L78M12AC产品属性
  • 型号
    L78M12AC
  • 制造商
  • 制造商全称
  • 功能描述
    Precision 500 mA regulators