位置:T520D108M003AHE015 > T520D108M003AHE015详情
T520D108M003AHE015中文资料
厂家型号
T520D108M003AHE015
文件大小
741.05Kbytes
页面数量
7
功能描述
CONDUCTIVE POLYMER CHIP CAPACITORS
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
简称
KEMET基美
生产厂商
KEMET Corporation
中文名称
官网
T520D108M003AHE015数据手册规格书PDF详情
FEATURES
• Polymer Cathode Technology
• Use Up to 80 of Rated Voltage (20 Derating)
• Low ESR for part types > 10 Volts
• High Frequency Cap Retention
• Capacitance 15 to 1000μF (±20)
• No-Ignition Failure Mode
• Voltage 2V to 25V