位置:EST687M6R3AG3AA > EST687M6R3AG3AA详情
EST687M6R3AG3AA中文资料
厂家型号
EST687M6R3AG3AA
文件大小
77.16Kbytes
页面数量
1
功能描述
Aluminum Electrolytic, 105C LowZ, EST, 680 uF, 20, 6.3 V, -40/105C, Lead Spacing = 3.5mm