位置:C4AF9EW5375A3AK > C4AF9EW5375A3AK详情
C4AF9EW5375A3AK中文资料
厂家型号
C4AF9EW5375A3AK
文件大小
61.57Kbytes
页面数量
1
功能描述
C4AF, Film, Metallized Polypropylene, Power, 37.5 uF, 10, 310 VAC, 630 VDC, 85째C, Lead Spacing = 52.5mm