位置:75SLQ045 > 75SLQ045详情
75SLQ045中文资料
厂家型号
75SLQ045
文件大小
52.08Kbytes
页面数量
4
功能描述
SCHOTTKY RECTIFIER
SCHOTTKY 45V 75A 3SMD-1 - Bulk
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
IRF
75SLQ045产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    75SLQ045
  • 制造商
    International Rectifier
  • 功能描述
    SCHOTTKY 45V 75A 3SMD-1 - Bulk
  • 制造商
    International Rectifier
  • 功能描述
    SCHOTTKY RECTIFIER, 75A, 45V, SMD-1, Diode
  • Type
    Schottky, Diode
  • Configuration
    Single, Repetitive Reverse Voltage Vrrm
  • Max
    45V, Forward Current
  • If(AV)
    75A, Forward Voltage VF
  • Max
    640mV, Forward Surge Current Ifsm
    500A , RoHS