位置:EUK-150S105DV > EUK-150S105DV详情
EUK-150S105DV中文资料
厂家型号
EUK-150S105DV
文件大小
2790.1Kbytes
页面数量
14
功能描述
150W Programmable IP67 Driver
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
INVENTRONICS
EUK-150S105DV数据手册规格书PDF详情
Features
High Efficiency (Up to 93)
Full Power at Wide Output Current Range (Constant Power)
Isolated 0-10V/10V PWM Dimmable (DV models)
3-Timer-Modes Dimmable (TV models)
Input Surge Protection: DM 6kV, CM 10kV
All-Around Protection: OVP, SCP, OTP
IP67
SELV Output
5 Years Warranty
Description
The EUK-150SxxxDV(TV) series is a 150W, constant-current, programmable IP67 LED driver that operates from