位置:首页 > IC中文资料第3733页 > IAR3F1500
IAR3F1500价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IAR3F1500
包装:托盘 描述:SWITCH PUSH SPST-NO 2A 24V 开关 按钮开关
ETC
知名厂家
IAR3F1500
按钮开关
APEM
埃斐
Anti-Surge Thick Film Chip Resistors
Features ● ESD surge characteristics superior to standard metal film resistors ● High reliability : Metal glaze thick film resistive element and three layers of electrodes ● Suitable for both reflow and flow soldering ● High power 0.20 W : 0603 inch / 1608 mm size (ERJP03) 0.20 W : 0402 inch
PANASONIC
松下
IAR3F1500产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    IAR3F1500
  • 功能描述
    按钮开关 SPST-NO 2A 24V Off-Mom
  • RoHS
  • 制造商
    C&K Components
  • 触点形式
    2 NC - 2 NO
  • 开关功能
    ON ? OFF
  • 电流额定值
    4 A 电压额定值
  • AC
    12 V to 250 V 电压额定值
  • DC
    12 V to 50 V
  • 安装风格
    Through Hole
  • 照明
    Illuminated
  • 照明颜色
    None IP
  • 等级
    IP 40
  • 端接类型
    Solder
  • 触点电镀
    Silver
  • 执行器
    Square
  • 可燃性等级
    UL 94 V-0
更新时间:2026-5-14 17:53:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IAR SYSTEMS
23+
仿真器
10000
正规渠道,只有原装!
IPD
23+
模块
320
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!