位置:首页 > IC中文资料 > HYD30A02EP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HYD30A02EP
low recovery loss
文件:432.72 Kbytes Page:2 Pages
HY
虹扬科技
HYD30A02EP
丝印代码:D30A02EP;Fast Recovery Epitaxial Diode
文件:343.41 Kbytes Page:3 Pages
HY
虹扬科技
HYD30A02EP
low recovery loss
Fast Recovery Epitaxial Diode
Low-Frequency General-Purpose Amplifier Applications
Low-Frequency General-Purpose Amplifier Applications Features • Large current capacitance. • Low collector-to-emitter saturation voltage (resistance). RCE(sat) typ=580mΩ[IC=0.7A, IB=35mA]. • Small ON-resistance (Ron). Applications • Low-frequency Amplifier, high-speed switching, small m
SANYO
三洋
SANYO
三洋
Bipolar Transistor -30V, -0.7A, Low VCE(sat) PNP Single MCPH3
Bipolar Transistor –30V, –0.7A, Low VCE(sat) PNP Single MCPH3 Features • Large current capacity • Low collector-to-emitter saturation voltage (resistance) RCE(sat) typ=580mΩ[IC=0.7A, IB=35mA] • Small ON-resistance (Ron) Applications • Low-frequency Amplifier, high-speed switching small moto
ONSEMI
安森美半导体
ONSEMI
安森美半导体
Low-Frequency General-Purpose Amplifier Applications Features • Large current capacitance. • Low collector-to-emitter saturation voltage (resistance). RCE(sat) typ=580mΩ[IC=0.7A, IB=35mA]. • Ultrasmall package facilitates miniaturization in end products. • Small ON-resistance (Ron). App
更新时间:2026-5-14 17:22:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
DIODES/美台
2450+
NA
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
HYNIX
25+
BGA
156
主营内存芯片 全新原装正品
HYNIX
22+
BGA
原装正品支持实单
25+
全新原装、诚信经营、公司现货销售
HYD
SOT23
代理全新原装现货,价格优势
HYD
22+
SOT-89
公司只做原装 品质保障
SOT89
全新 发货1-2天
17
100%原装正品现货