位置:首页 > IC中文资料第8232页 > HM51121K
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Portable Antenna Operates From 1.9 GHz to 2.5 GHz With a Nominal 3.5 dBi Gain N Male Input Connector
Features: • 1900 - 2500 MHz omnidirectional rubberduck antenna • Military grade rugged antenna • Heavy duty spring base • Vertical Polarized • 3.5 dBi gain • 50 W power handling capacity • Type N Male connector • Low Glare Black
FAIRVIEW
High Performance Vertical Omni Antenna 1900-2500 MHz 3.5 dBi
文件:134.15 Kbytes Page:1 Pages
PASTERNACK
Multi Purpose Transformers
文件:30.34 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
6 PIN SURFACE MOUNT VCXO
文件:79.9 Kbytes Page:2 Pages
CONNOR-WINFIELD
HM51121K产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    HM51121K
  • 制造商
    TT Electronics/BI Technologies
  • 功能描述
    Ind Power Wirewound 120uH 10% 1KHz 2.1A AXL