位置:首页 > IC中文资料第2798页 > HDSP2003LP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HDSP2003LP
英飞凌
丝印代码:A3;Silicon MMIC amplifier
PHILIPS
飞利浦
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
The RF Line Microwave Power Transistors Designed primarily for large–signal output and driver amplifier stages in the 1.0 to 2.3 GHz frequency range. • Designed for Class B or C, Common Base Power Amplifiers • Specified 28 Volt, 2.0 GHz Characteristics: Output Power — 1.0 to 20 Watts P
MOTOROLA
摩托罗拉
High Current/Voltage Darlington Drivers
文件:194.56 Kbytes Page:6 Pages
NSC
国半
NSC
国半
HDSP2003LP产品属性
  • 型号
    HDSP2003LP
  • 功能描述
    LED 显示器和配件 5x7 Green 0.18, 4-CHARACTER
  • 字符大小
    7.8 mm x 14.22 mm
  • 工作电压
    2.05 V
  • 工作电流
    20 mA