位置:首页 > IC中文资料第2798页 > HDSP2002LP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HDSP2002LP
英飞凌
256KB and 512KB BurstRAM Secondary Cache Module for PowerPC - Based Systems
The MPC2002SG and MPC2003SG are designed to provide a burstable, high performance,256K/512K L2 cache for the PowerPC 60x processors. The modules are configured as 32K x 72 and 64K x72 bits in a 136 pin dual read out single inline memory module (DIMM). The module uses four of Motorola’s MCM67M518 o
MOTOROLA
摩托罗拉
900 MHz TX-MIXER SILICON MONOLITHIC INTEGRATED CIRCUIT
The MRFIC2002 is a double-balanced, active mixer designed for transmitters operating in the 800 MHz to 1.0 GHz frequency range. The design utilizes Motorola’s advanced MOSAIC 3 silicon bipolar RF process to yield superior performance in a cost effective monolithic device. Applications for the MRFI
MOTOROLA
摩托罗拉
8 Watt Audio Power Amplifier
文件:131.86 Kbytes Page:4 Pages
NSC
国半
8 Watt Audio Power Amplifier
NSC
国半
HDSP2002LP产品属性
  • 型号
    HDSP2002LP
  • 功能描述
    LED 显示器和配件 5x7 Hi-Eff Red 0.15, 4-CHARACTER
  • 字符大小
    7.8 mm x 14.22 mm
  • 工作电压
    2.05 V
  • 工作电流
    20 mA