位置:首页 > IC中文资料第2798页 > HDSP2001LP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HDSP2001LP
英飞凌
256KB Asynchronous Secondary Cache Module for PowerPC
The MPC2001 is designed to provide asynchronous 256KB L2 cache for the PowerPC 60x processors. The module is configured as 32K x 64 bits in a 136 pin dual readout single inline memory module (DIMM). The module uses eight of Motorola’s MCM6206 CMOS RAMs. Eight write enables are provided for byte w
MOTOROLA
摩托罗拉
900 MHz DOWNCONVERTER LNA/MIXER SILICON MONOLITHIC INTEGRATED CIRCUIT
The MRFIC2001 is an integrated downconverter designed for receivers operating in the 800 MHz to 1.0 GHz frequency range. The design utilizes Motorola’s advanced MOSAIC 3 silicon bipolar RF process to yield superior performance in a cost effective monolithic device. Applications for the MRFIC2001 i
MOTOROLA
摩托罗拉
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
The RF Line Microwave Power Transistors Designed primarily for large–signal output and driver amplifier stages in the 1.0 to 2.3 GHz frequency range. • Designed for Class B or C, Common Base Power Amplifiers • Specified 28 Volt, 2.0 GHz Characteristics: Output Power — 1.0 to 20 Watts P
High Precision, 6MHz Rail-To-Rail Output Operational Amplifier
文件:430.08 Kbytes Page:11 Pages
NSC
国半
NSC
国半
HDSP2001LP产品属性
  • 型号
    HDSP2001LP
  • 功能描述
    LED 显示器和配件 5x7 Red 0.15, 4-CHARACTER
  • 字符大小
    7.8 mm x 14.22 mm
  • 工作电压
    2.05 V
  • 工作电流
    20 mA
  • 最大工作温度
    + 85 C
  • 最小工作温度
    - 35 C
  • 封装
    Tube
更新时间:2026-5-13 23:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Broadcom(博通)
25+
DIP-10
6895
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
Broadcom(博通)
25+
DIP-10
样件支持,可原厂排单订货!
HP
DIP12
本公司只做原装,假一罚十,可开17%增值税发票!