位置:首页 > IC中文资料第12911页 > H4787RBCA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
H4787RBCA
封装/外壳:轴向 包装:散装 描述:RES 787 OHM 0.1% 1/2W AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
ETC
知名厂家
2500 WATTS (AC) DC/D CSINGLE OUTPUT
Features • Single Output • 6U x 28TE x 306mm • Weight 9.0kg
POWERBOX
POWERBOX
50mA/100mA Current-Limit Switches
General Description The MAX4785–MAX4788 family of switches feature internal current limiting to prevent host devices from being damaged due to faulty load conditions. These analog switches have a low 0.7Ω on-resistance and operate from a 2.3V to 5.5V input voltage range. They are available with g
MAXIM
美信
MAXIM
美信
Assembly Instructions
文件:40.94 Kbytes Page:2 Pages
POMONA
Pomona Electronics
H4787RBCA产品属性
  • 型号
    H4787RBCA
  • 功能描述
    金属膜电阻器 - 透孔 H4 787R 0.1% 50PPM
  • 电阻
    63.4 kOhms
  • 容差
    1 %
  • 功率额定值
    100 mW
  • 电压额定值
    200 V
  • 尺寸
    2.3 mm Dia. x 6.4 mm L