位置:首页 > IC中文资料第2312页 > GFBF20ILA
GFBF20ILA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
GFBF20ILA
GFBF20ILA
Hubbell Premise Wiring
Hubbell Premise Wiring
GFBF20ILA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    GFBF20ILA
  • 制造商
  • 功能描述
    CONNECTOR POWER ENTRY RCPT 20A 125VA
  • 制造商
    Hubbell Wiring Device-Kellems
  • 功能描述
    Hubbell Wiring Device-Kellems
    CONNECTOR, POWER ENTRY, RCPT, 20A, 125VAC, IVORY; Connector
  • Type
    Power Entry;
  • Series
    Circuit Guard; Current
  • Rating
    20A; Fuse
  • Current
    20A; Connector
  • Color
    Ivory; Connector Body
  • Material
    Nylon(Polyamide); Voltage Rating
  • VAC
    125V