位置:首页 > IC中文资料第8261页 > FST50100
FST50100价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FST50100
50 AMP SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
MICROSEMI
美高森美
FST50100
封装/外壳:TO-3P-3 整包 包装:管件 描述:DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MICROSEMI
美高森美
FST50100
MICROCHIP
微芯科技
CMOS 4-BIT 1 CHIP MICROCOMPUTER
SONYSony Corporation
索尼
50 Amp Schottky Barrier Rectifier 20 to 100 Volts
Features ● High Surge Capacity ● Low Power Loss, High Efficiency ● High Current Capability, Low VF ● Metal of silicon Rectifier, majority Carrier Conduction ● Guard Ring For Transient Protection ● Plastic Package Has UL Flammability Classification 94V-0
MCC
50A, 700V - 1000V Hyperfast Diodes