位置:首页 > IC中文资料 > FST10060
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FST10060
100 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
FST10060
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 100A
100Amp Rectifier 20-100 Volts Features • High Surge Capability • Types Up to 100V VRRM
TEL
FST10060
Silicon Power Schottky Diode
Features • High Surge Capability • Types from 45 V to 100V VRRM • Isolated to Plate • Not ESD Sensitive
GENESIC
FST10060
Silicon Power Schottky Diode
文件:608.48 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
FST10060
封装/外壳:TO-249AB 包装:散装 描述:DIODE MODULE 60V 100A TO249AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
FST10060
Schottky Diodes
DACO
罡境电子
FST10060
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
100 Amp Supre Fast Recovery Rectifier 50 to 600 Volts
MCC
100A, 600V Hyperfast Diode
100A, 600V Hyperfast Diode The RHRU10060 is a hyperfast diode with soft recovery characteristics (trr
INTERSIL
100A, 600V Ultrafast Diode