位置:首页 > IC中文资料第861页 > FRD12023
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Low Power RTC with Battery-Backed SRAM and Embedded Temp Compensation 짹5ppm with Auto Daylight Saving
Low Power RTC with Battery-Backed SRAM and Embedded Temp Compensation ±5ppm with Auto Daylight Saving The ISL12023 device is a low power real time clock with an embedded Temp sensor for oscillator compensation, clock/calendar, power fail, low battery monitor, brownout indicator, single periodic o
INTERSIL
INTERSIL
EJECT-A-DIP Lock/Eject DIP Socket w/Collet Contacts & Surface Mount Pins
文件:982.21 Kbytes Page:2 Pages
ARIES
Power Line Chokes (Beads)
文件:22.71 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
120MHz SAW Filter 6MHz Bandwidth
文件:139.88 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
FRD12023产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    FRD12023
  • 制造商
    Cynergy3
  • 功能描述
    Reed Relays SPST-NO 1A 12VDC 480Ohm Thru-Hole