位置:首页 > IC中文资料 > FMAD10094
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FMAD10094
BNC T Adapter Male (Plug)-Female (Jack)- Female (Jack), Commercial Grade
Features • VSWR of 2.1:1 max up to 100 MHz • Gold Plated Brass Contact • Provides In-Series BNC Connections • Operates to 100 MHz • Max VSWR of 2.1:1 • Gold Plated Center Contacts
FAIRVIEW
Inductive Sensor
Features ■Threaded barrel, M12 x 1 ■Plastic, PA12‐GF30 ■DC 2-wire, nom. 8.2 VDC ■Output acc. to DIN EN 60947-5-6 (NAMUR) ■Cable connection ■ATEX category II 2 G, Ex Zone 1 ■ATEX category II 1 D, Ex Zone 20 ■SIL 2 (Low Demand Mode) acc. to IEC 61508, PL c acc. to ISO 13849-1 at HFT0 ■SIL
TURCKTurck, Inc.
图尔克德国图尔克集团公司
WR-10 to Circular Waveguide Mode Transition, 0.094” Diameter