位置:首页 > IC中文资料 > FL75L05A
FL75L05A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FL75L05A
Delphi Series Filter Module 75Vdc input, 5A current Rating
DELTA
台达电子
FL75L05A
Delphi Series Filter Module 75Vdc max input, 20A max output current The Delphi series FL75L20 A filter module is the latest offering
DELTA
台达电子
FL75L05A
ROHS Compliant
FL75L05A
Industry standard footprint and pin-out
FL75L05A
Delphi Series Filter Module - FL75L07 0~75Vdc input, 7A Current Rating
文件:1.29373 Mbytes Page:12 Pages
FL75L05A
Delphi Series Filter Module 0~75Vdc input, 7A Current Rating