位置:首页 > IC中文资料第4288页 > FK5000016
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FK5000016
封装/外壳:4-SMD,无引线 功能:启用/禁用 包装:卷带(TR) 描述:XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD 晶体,振荡器,谐振器 振荡器
DIODES
美台半导体
10 mm (0.40 inch) Seven Segment Displays
Features • Industry Standard Size • Industry Standard Pinout 7.6 mm (0.3 inch) DIP Single 15.24 mm (0.6 inch) DIP Dual Leads on 2.54 mm (0.1 inch) Centers • Choice of Colors AlGaAs Red, High Efficiency Red, Orange, Yellow, Green • Excellent Appearance Evenly Light
HP
安捷伦
HP
安捷伦
FK5000016产品属性
  • 型号
    FK5000016
  • 功能描述
    OSC 50MHZ 3.3V SMD
  • 频率
    153.6MHz
  • 电源电压
    3.3V
  • 频率稳定性
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C 电流 -
  • 电源(最大)
    60mA
  • 尺寸/尺寸
    0.276 L x 0.197 W(7.00mm x 5.00mm)
  • 高度
    0.071(1.80mm)