位置:首页 > IC中文资料第11760页 > FIP10A6CR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
10.0 AMP SILICON RECTIFIERS
BYTES
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
10A STANDARD DIODE
WTE
Won-Top Electronics
CURRENT 10.0 Amperes VOLTAGE 50 to 1000 Volts
Features • The plastic package carries Underwrites Laboratory Flammability Classification 94V-0 • High forward current capability • High surge current capability • Construction utilizes void-free molded plastic technique • High temperature soldering guaranteed : 250℃ /10 seconds, 0.375(9.5mm)
DAESAN
BI-DIRECTIONAL TRIODE THYRISTOR 10A MOLD TRIAC (AC POWER CONTROL)