位置:首页 > IC中文资料第5031页 > FDB2100L
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
0 to 100 kPa (0 to 14.5 psi) 40 mV FULL SCALE SPAN (TYPICAL)
0 to 100 kPa (0 to 14.5 psi) 40 mV FULL SCALE SPAN (TYPICAL) The MPX2100 and MPX2101 series device is a silicon piezoresistive pressure sensors providing a highly accurate and linear voltage output — directly proportional to the applied pressure. The sensor is a single, monolithic silicon dia
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(2.0A,70-100V)
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER 2.0A 70-100V
MOSPEC
统懋
FDB2100L产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    FDB2100L
  • 制造商
    Eaton Corporation
  • 功能描述
    TYPE FDB, 2 POLE, 100A TRIP, 600V CLASS, LINE AND LOAD
更新时间:2026-5-13 19:55:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
GW
20+
DO-27
32500
原装优势主营型号-可开原型号增税票
LINGJIE
10+
DO-15
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
MICROCHIP/微芯
DO41
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
MIC
24+
DO-15
全新原装正品,现货销售
MIC
26+
代理全系列销售, 全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
24+
新到现货,只做全新原装正品
KED
18+
保证进口原装可开17%增值税发票