位置:首页 > IC中文资料第928页 > F30J10RE
F30J10RE价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
F30J10RE
封装/外壳:径向,扁椭圆形 包装:盒 描述:RES CHAS MNT 10 OHM 5% 30W 电阻器 底座安装电阻器
OHMITE
3000 W Transil™
Description The SMC30J Transil series has been designed to protect sensitive equipment against surges below 3000 W (10/1000 µs) and against electro-static discharges according to IEC 61000-4-2, and MIL STD 883, method 3015. The Planar technology makes it compatible with high-end equipment and SM
STMICROELECTRONICS
意法半导体
3000 W Transil?
STMICROELECTRONICS
意法半导体
丝印代码:3AAW;3000 W TVS in SMC
Features • Peak pulse power: – 3000 W (10/1000 μs) – up to 40 kW (8/20 μs) • Stand-off voltage range from 5 V to 188 V • Unidirectional and bidirectional types • Low leakage current: 0.2 μA at 25 °C • Operating Tj max: 175 °C • JEDEC registered package outline • Resin meets UL94, V0 • Le
丝印代码:3BAW;3000 W TVS in SMC
3000 W Transil
F30J10RE产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    F30J10RE
  • 功能描述
    线绕电阻器 - 底架安装 30watt 10ohm 5% Stackohm
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay/Dale
  • 电阻
    7 Ohms
  • 容差
    1 %
  • 功率额定值
    100 W
  • 温度系数
    50 PPM/C
  • 系列
    RH
  • 工作温度范围
    - 55 C to + 250 C
  • 尺寸
    46.02 mm Dia. x 46.02 mm W x 88.9 mm L x 44.45 mm H