位置:首页 > IC中文资料 > F1206FA3000V032T
F1206FA3000V032T价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
F1206FA3000V032T
1206 Fast Acting Surface Mount Fuses
文件:103.38 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
F1206FA3000V032T
SolidMatrix® 叠层贴片保险丝
AEM
AEM科技
SolidMatrix® Surface Mount Fuses FA Series (Fast Acting), 1206 Size
F1206FA3000V032T产品属性
  • 类型
    描述
  • Fuse Type:
    Fast Acting
  • Size:
    1206
  • Current Rating:
    3.00A
  • Voltage Rating:
    32VDC
  • Interrupting Rating:
    50A at rated voltage