位置:RM1A48A50 > RM1A48A50详情
RM1A48A50中文资料
厂家型号
RM1A48A50
文件大小
114.66Kbytes
页面数量
3
功能描述
Solid State Relays Industrial, 1-Phase ZS (IO) w. LED and Built-in Varistor
Relay;SSR;Zero-Switching;1P-NO;Cur-Rtg 50A;Ctrl-V 20-280/22-48AC/DC;Screw
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二
生产厂商
ETC2
RM1A48A50产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    RM1A48A50
  • 制造商
    Carlo Gavazzi
  • 功能描述
  • 制造商
    Carlo Gavazzi
  • 功能描述
    SSR PANEL 530VAC 280VAC/48VDC 50A
    SSR, PANEL, 530VAC, 280VAC/48VDC, 50A; Operating Voltage Min
    Relay SSR 20mA 280V/48V AC/DC-IN 50A 530V AC-OUT 4-Pin