位置:HDD60-24S12T > HDD60-24S12T详情
HDD60-24S12T中文资料
厂家型号
HDD60-24S12T
文件大小
191.44Kbytes
页面数量
4
功能描述
DC-DC CONVERTER 50~60W
CONVERTER DC/DC CHASSIS 60W 12V
数据手册
下载地址一下载地址二
生产厂商
ETC1
HDD60-24S12T产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    HDD60-24S12T
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    PRIVATE LABEL
    CONVERTER, DC/DC, CHASSIS, 60W, 12V, DC/DC Converter
  • Type
    Module, DC/DC Conv
  • Type
    Module, DC/DC Converter Output
    Fixed, Input Voltage DC
  • Min
    18V, Input Voltage DC
  • Max
    36V, No. of
  • Outputs
    1, Output Voltage
  • Nom.
    12V, Output Current
  • Max
    5A, Output , RoHS