位置:JVR14S911K > JVR14S911K详情
JVR14S911K中文资料
厂家型号
JVR14S911K
文件大小
1964.43Kbytes
页面数量
20
功能描述
Metal Oxide Varistor
METAL OXIDE VARISTOR 14mm Disc HIGH SURGE
数据手册
下载地址一下载地址二
简称
ETC
生产厂商
List of Unclassifed Manufacturers
中文名称
未分类制造商官网
JVR14S911K数据手册规格书PDF详情
Features
1. RoHS / Halogen-Free (HF) compliant
2. Body size: Ф5 ~ Ф25mm
3. Wide operating voltage range: 11Vac ~ 1000 Vac
4. Operating temperature range: -40°C ~ +85°C
5. Storage temperature range: -40°C ~ +125°C
6. Agency recognition: UL 1449 4 th / CUL / VDE/ CQC
JVR14S911K产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    JVR14S911K
  • 制造商
    RFE
  • 制造商全称
    RFE international
  • 功能描述