位置:B57236S0100M000 > B57236S0100M000详情
B57236S0100M000中文资料
厂家型号
B57236S0100M000
文件大小
62.69Kbytes
页面数量
3
功能描述
Switch-mode power supplies
CURRENT LIMITER INRSH 10 OHM 20%
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
EPCOS
B57236S0100M000数据手册规格书PDF详情
Features
■ Useable in series connections up to 265 VRMS
■ Coated thermistor disk
■ Kinked leads of tinned copper wire
■ Wide resistance range
■ UL approval (E69802)
Applications
■ Switch-mode power supplies
B57236S0100M000产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    B57236S0100M000
  • 功能描述
  • RoHS
  • 类别
    过电压,电流,温度装置 >> 涌入电流限制器(ICL)
  • 系列
  • 产品培训模块
    Inrush Current Limiters Overview
  • 标准包装
    25
  • 系列
    - R @
  • 25°C
    0.5 欧姆 R
  • @电流
    0.011 欧姆 电流 -
  • 稳态最大值
    36A
  • 容差
    ±25%
  • 直径
    1.18(30mm)
  • 引线间隔
    0.307(7.80mm)