位置:B57-050-261I403 > B57-050-261I403详情
B57-050-261I403中文资料
厂家型号
B57-050-261I403
文件大小
97.96Kbytes
页面数量
1
功能描述
B57 Series,D-Sub Connectors | Parallel Port | Can be used with 0.062 (1.57mm), 0.093 (2.36mm) or0.125 (3.125mm) board thickness
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
EDAC
B57-050-261I403数据手册规格书PDF详情
Features
Can be used with 0.062 (1.57mm), 0.093 (2.36mm) or
0.125 (3.125mm) board thickness.
Available in 14, 24, 36 and 50 positions.