位置:633-W26-662-012 > 633-W26-662-012详情
633-W26-662-012中文资料
厂家型号
633-W26-662-012
文件大小
95.67Kbytes
页面数量
1
功能描述
633W Series,D-Sub Connectors | Waterproof | High Density | 0.090 (2.29mm) Contact Spacing x 0.078 (1.98mm) Row Spacing | Right Angle | Plug
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
EDAC
633-W26-662-012数据手册规格书PDF详情
Features
High Density Waterproof D-Sub
.090(2.29mm) Contact Spacing x .078(1.98mm) Row Spacing