位置:首页 > IC中文资料第829页 > EVQPPFA25
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EVQPPFA25
6.0 mm3.5 mm Square Thin type Light Touch Switches for Refl ow Sol der ing
6.0 mm x 3.5 mm Square Thin type Light Touch Switches for Reflow Soldering ■ Features ● 6.0 mm X 3.5 mm square thin type: 2.5 mm in height ● Excellent clear click feeling ● Reflow soldering available ● Dustproof structure ■ Recommended Applications ● Operating signal in