位置:首页 > IC中文资料第4680页 > EVALSPEAR600
EVALSPEAR600价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EVALSPEAR600
Evaluation board for SPEAr600 embedded MPU
文件:155.28 Kbytes Page:3 Pages
STMICROELECTRONICS
意法半导体
HIGH CURRENT PLASTIC SILICON RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
GLASS PASSIVATED JUNCTION PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 800 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 600A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 500 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Forklifts, Welders
MITSUBISHI
三菱电机
EVALSPEAR600产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EVALSPEAR600
  • 功能描述
    开发板和工具包 - ARM SPEAr600 Dev Kit ARM 926 128Mb DDR2
  • RoHS
  • 制造商
    Arduino
  • 产品
    Development Boards
  • 工具用于评估
    ATSAM3X8EA-AU
  • 核心
    ARM Cortex M3
  • 接口类型
    DAC, ICSP, JTAG, UART, USB
  • 工作电源电压
    3.3 V