位置:首页 > IC中文资料 > ESM1000T
ESM1000T晶体管资料
  • ESM1000T别名:ESM1000T三极管、ESM1000T晶体管、ESM1000T晶体三极管
  • ESM1000T制作材料:Si-NPN
  • ESM1000T性质:低频或音频放大 (LF)_开关管 (S)_功率放大 (L
  • ESM1000T极限工作电压:100V
  • ESM1000T最大电流允许值:100A
  • ESM1000T最大工作频率:<1MHZ或未知
  • ESM1000T引脚数:3
  • ESM1000T最大耗散功率:400W
  • ESM1000T放大倍数
  • ESM1000T图片代号:F-23
  • ESM1000Tvtest:100
  • ESM1000Thtest:999900
  • ESM1000Tatest:100
  • ESM1000Twtest:400
  • ESM1000T代换 ESM1000T用什么型号代替
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SUPERFAST RECOVERY RECTIFIERS(VOLTAGE: 50 to 400 Volts CURRENT: 10.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the combination the planar type and the glass seal • Large power dissipation: PD = 500 mW (With a printed-circuit board) • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 39 V • Easy-to-use because of the fine
PANASONIC
松下
Medium-Power Complementary Silicon Transistors
MOTOROLA
摩托罗拉
MICROMACHINED ACCELEROMETER
MOTOROLA
摩托罗拉
更新时间:2026-5-14 9:25:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MOT
23+
全新原装正品现货,支持订货
QQ咨询
CDIP
833
全新原装 研究所指定供货商
MOT
23+
TO-3
2800
绝对全新原装!现货!特价!请放心订购!
24+
深圳存库原装现货
TO-3
原厂原包装。终端BOM表可配单。可开13%增值税