位置:首页 > IC中文资料第712页 > ESDA14V2LY
ESDA14V2LY价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ESDA14V2LY
Automotive dual Transil array for ESD protection
STMICROELECTRONICS
意法半导体
ESDA14V2LY
丝印代码:EL1Y;Automotive dual Transil™ array for ESD protection
Features  AEC-Q101 qualified  Dual unidirectional Transil functions  Low leakage current: IR max.
STMICROELECTRONICS
意法半导体
ESDA14V2LY
QUAD TRANSIL ARRAY FOR ESD PROTECTION
DUAL TRANSIL ARRAY FOR ESD PROTECTION
文件:60.05 Kbytes Page:6 Pages
9x14 mm, 5.0 Volt, HCMOS/TTL, VCXO
9x14 mm, 5.0 Volt, HCMOS/TTL, VCXO • General purpose VCXO for Phase Lock Loops (PLL), Clock Recovery, Reference Signal Tracking and Synthesizers • Frequencies up to 160 MHz and tri-state option
MTRONPTI
8 pin DIP, 5.0 Volt, HCMOS/TTL, VCXO
文件:256.16 Kbytes Page:1 Pages
MTRONPTI
14 pin DIP, 5.0 Volt, PECL, VCXO
文件:227.28 Kbytes Page:1 Pages
ESDA14V2LY产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ESDA14V2LY
  • 制造商
  • 功能描述
    TVS DIODE 12V 2CH UNI SOT23-3L