位置:首页 > IC中文资料第2168页 > ERZV20D270
ERZV20D270价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ERZV20D270
ZNR Transient/Surge Absorbers
PANASONIC
松下
ERZV20D270
ZNR Transient/Surge Absorbers (Type D)
PANASONIC
松下
ERZV20D270
?쏾NR??Transient/Surge Absorbers
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
Varistors (ZNR Surge Absorber) Type D
ERZV20D270
ZNR Transient/Surge Absorbers
ERZV20D270
?쏾NR??Transient/Surge Absorbers (Type D)
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
文件:421.67 Kbytes Page:20 Pages
ERZV20D270
文件:404.57 Kbytes Page:20 Pages
ERZV20D270
ERZV20D270
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
ERZV20D270
VARISTOR
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Metal Oxide Varistors
Metal Oxide Varistors Standard D Series 20 mm Disc
MDE
VARISTOR
文件:61.02 Kbytes Page:5 Pages
未分类制造商
METAL OXIDE VARISTORS TRANSIENT / SURGE ABSORBERS
文件:1.42107 Mbytes Page:24 Pages
Metal Oxide Varistors
文件:77.54 Kbytes Page:1 Pages
ERZV20D270产品属性
  • 型号
    ERZV20D270
  • 功能描述
    Var 17VAC/22VDC 3000A 27V Radial Bulk
  • 功能描述
    VARISTORSUR ABSORBER 20MM 27V 2000A ZNR
    VARISTOR 20MM DISC 27V
    VARISTOR, 20MM DISC, 27V
    Panasonic Industrial Company
    Varistor 20mm Disc 27V