位置:首页 > IC中文资料第8881页 > ERA400TS
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ERA400TS
easyRadio Advanced ISM radio modules
LPRS
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
• IT (AV) Average on-state current .......... 400A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800/1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800/1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type APPLICATION DC motor control, NC equipment, AC motor control, Contactle
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
ERA400TS产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ERA400TS
  • 制造商
    LPRS
  • 功能描述
    RF MODULE ISM TRANSMITTER 434MHZ
  • 制造商
  • 功能描述
    RF MODULE, TRANSMITTER, 433MHZ
    RF MODULE, TRANSMITTER, 433MHZ; Data Rate
  • Max
    115.2Kbps; Supply Voltage
  • Min
    3.3V; Supply Voltage
  • Max
    5V; Supply
  • Current
    32mA; Modulation
  • Type
    ASK, FSK; RF Transmitter
  • Applications
    Energy Control, Environmental Monitoring, Industrial ;RoHS
  • Compliant
    Yes
更新时间:2026-5-14 21:11:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MINI
22+
SMT-86
30000
只做原装正品
MINI
24+
SO-86
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!!
20+
SMT86
原装优势主营型号-可开原型号增税票
23+
SO86
绝对全新原装!优势供货渠道!特价!请放心订购!
MINICIR
23+
NA
专做原装正品,假一罚百!
17+