位置:首页 > IC中文资料第8478页 > EP2015CM
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EP2015CM
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)
MOSPEC
统懋
EP2015CM产品属性
  • 型号
    EP2015CM
    FAST QUAD PNP ARRAY
更新时间:2026-5-14 11:10:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ALTERA/阿尔特拉
23+
BGA
10000
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
ALTERA
14+
全新进口原装
EL
16+
PQFP100
进口原装现货/价格优势!
25+
封装
源自原厂成本,高价回收工厂呆滞
23+
NA
原装正品代理渠道价格优势
AD
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术